باربری ملاصدرا

باربری ملاصدرا

 
باربری و اتوبار بهشتی، بزرگترین و بهترین باربری در منطقه ملاصدرا،  ارائه دهنده خدمات تخصصی حمل اثاثیه منزل تهران می باشد. باربری ملاصدرا با سابقه ای چندین ساله در زمینه باربری شهری و حمل بار بین شهری یکی از بهترین شرکتهای باربری های تهران است . ما خدمات کامل اثاث کشی را با قیمتی ارزان و بهترین کیفیت برای شما انجام میدهیم. بارهای شما را با امنیت کامل و بصورت تضمینی به مقصد مورد نظرتان خواهیم رساند.

اتوبار و باربری ملاصدرا

اتوبار و باربری ملاصدرا یکی از بهترین باربری ها در محدوده ملاصدرا بوده که مناطق ونک،شیراز شمالی،شیخ بهایی و ولیعصر را تحت پوشش قرار میدهد. اتوبار ملاصدرا با کادری مجرب و کامیون های مسقف و مخصوص باربری بصورت شبانه روزی در خدمت شهروندان ارجمند می باشد.

اتوبار و باربری ملاصدرا دارای کامیونهای بزرگ شش متری ویژه اسباب کشی بوده و به صورت شبانه روزی خدمات رسانی میکند. شما می‌توانید جهت هرگونه سوال و اطمینان از هزینه‌ای که باید پرداخت کنید با مشاوران شرکت باربری بهشتی در تماس باشید.

شمال تهران:02122897266

مرکز تهران: 02188760418

غرب تهران: 02188760489

شرق تهران 02188760691

به جرات میتوانیم بگوییم کمتر شرکتی را خواهید یافت که توانایی رقابت با این مجموعه را دارا باشد. ما سلامت بار شما را صد در صد تضمین میکنیم و مفتخریم که همواره رضایتمندی مشتریان خود را برآورده خواهیم ساخت.

با ما تماس بگیرید