باربری ونک

باربری ونک

باربری و اتوبار بهشتی، مطمئن ترین باربری در منطقه ونک، شیخ بهایی و ملاصدرا و کل تهران دارای تیم مجرب و با تجربه  این اطمینان خاطر را به شما میدهد که با خیالی آسوده حمل بار و اساس کشی خود را به ما واگذار کنید .

حمل ونقل بار در ونک توسط بزرگترین کامیون های ویژه حمل و نقل و مسقف و موکت کاری شده انجام میشود همچنین اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل با کادری مجرب و دوره دیده صورت می گیرد، این باربری با تجربیاتی که در امر اثاث کشی دارد ، آماده است خدمات اثاث کشی در اطراف مطهری  را به نحو احسنت برای شما عزیزان ساکن ونک انجام دهد.

باربری و اتوبار ونک یکی از بهترین باربری های تهران می باشد که اثاث کشی در تهران را انجام می دهد و خدمات حمل بار به شهرستان را نیز با خاور های بزرگ و مسقف و موکت کاری شده انجام می دهد شرکت باربری دارای مجوز از اتحادیه می باشد و حمل اثاثیه منزل و کلیه قیمت های باربری که ارائه می دهد زیر نظر اتحادیه باربری های تهران می باشد.

شما می‌توانید جهت هرگونه سوال و اطمینان از هزینه‌ای که باید پرداخت کنید با مشاوران شرکت باربری بهشتی در تماس باشید.

شمال تهران:02122897266

مرکز تهران: 02188760418

غرب تهران: 02188760489

شرق تهران 02188760691

به جرات میتوانیم بگوییم کمتر شرکتی را خواهید یافت که توانایی رقابت با این مجموعه را دارا باشد. ما سلامت بار شما را صد در صد تضمین میکنیم و مفتخریم که همواره رضایتمندی مشتریان خود را برآورده خواهیم ساخت.

با ما تماس بگیرید